Czwartek, 2024-04-18 ( Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy)

MOPS Tarnowskie Góry - OFERTA PRACY – PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ; OPIEKUN MEDYCZNY

OFERTA PRACY – PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ; OPIEKUN MEDYCZNY

LOGO EFS

W związku z realizacją projektu pn. „Centrum Aktywności Seniorów – CAS”
współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego dla osi priorytetowej: IX. Włączenie społeczne dla działania: 9.2. Dostępne i efektywne usługi społeczne i zdrowotne dla poddziałania: 9.2.1. Rozwój usług społecznych i zdrowotnych – ZIT,

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowskich Górach

ogłasza nabór ofert na stanowisko – PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ; OPIEKUN MEDYCZNY

Umowa o pracę na czas określony

Liczba miejsc pracy: 1 lub 2

Wymiar: 1 etat

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

pielęgniarka/pielęgniarz w szczególności:

  • udzielanie pierwszej pomocy w stanach bezpośredniego zagrożenia życia
  • ocena stanu ogólnego pacjenta i zapewnienie całościowej opieki pielęgniarskiej
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • wykonanie czynności higienicznych u chorego
  • wsparcie psychiczne pacjentów

opiekun medyczny w szczególności:

  • ogólna opieka nad chorym
  • pomoc pacjentowi w zakresie higieny, przyjmowania posiłków, przyjmowania leków
  • pomoc w zabiegach pielęgniarskich
  • pomiar podstawowych parametrów życiowych
  • wykonywanie zaleceń lekarskich

Wymagania niezbędne:

pielęgniarka/pielęgniarz - prawo wykonywania zawodu

opiekun medyczny – dyplom w zawodzie

Wymagania dodatkowe:

- cierpliwość, opanowanie

- komunikatywność

- rzetelność

- umiejętność współpracy w zespole terapeutycznym

- empatia

- kultura osobista

Wymagane dokumenty

  • życiorys (CV) z opisem pracy zawodowej,
  • kserokopia prawa wykonywania zawodu (pielęgniarka/pielęgniarz)
  • kserokopia dyplomu (opiekun medyczny)
  • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na podjęcie obowiązków na wybranym stanowisku
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby związane z ogłoszonym naborem ofert
  • opinie, referencje – opcjonalnie
  • świadectwa pracy – opcjonalnie

Miejsce składania ofert:

osoby zainteresowane prosimy o złożenie dokumentów w zamkniętych i opisanych kopertach (imię i nazwisko, dopisek Oferta pracy – pielęgniarka/pielęgniarz; opiekun medyczny w Centrum Aktywności Seniorów w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowskich Górach przy ul. Janasa 9.

Z Kandydatem zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. Jej termin zostanie ustalony telefonicznie.

Informacja o wyborze osoby na stanowisko  umieszczona zostanie na stronie BIP jednostki oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Ośrodka.

Osoba do kontaktu Małgorzata Mszyca tel. 32 4768503

14.09.2021r. Dyrektor MOPS

Urszula Krasińska

Autor: Małgorzata Mszyca

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-09-15 13:22przez: Małgorzata Mszyca
Opublikowano:2021-09-15 00:00przez: Zuzanna Gorzkowska
Podmiot udostępniający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Odwiedziny:2866

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo