Czwartek, 2024-04-25 ( Imieniny: Jarosława, Marka)

MOPS Tarnowskie Góry - OFERTA PRACY – FIZJOTERAPEUTA

OFERTA PRACY – FIZJOTERAPEUTA

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowskich Górach

ogłasza nabór ofert na stanowisko –   fizjoterapeuta.

Umowa o pracę: na czas określony.

Wymiar czasu pracy: do uzgodnienia.

Liczba miejsc pracy: 1

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

  • udzielanie świadczeń zdrowotnych na rzecz pensjonariuszy CAS określonych w ustawie o zawodzie fizjoterapeuty
  • prowadzenie stosownej dokumentacji
  • współdziałanie z zespołem opiekuńczym i terapeutycznym

Wymagania niezbędne:

  • prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw
    publicznych
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku fizjoterapeuty.

Wymagania dodatkowe:

  • samodzielność, odpowiedzialność , zaangażowanie
  • umiejętność pracy z osobami starszymi, przewlekle chorymi
  • komunikatywność
  • cierpliwość, empatia
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność organizacji pracy
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku fizjoterapeuty

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach  7.00 – 18.00 (zmiany)
  • zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Wymagane dokumenty:

  • życiorys (z opisem przebiegu pracy zawodowej w przypadku posiadania doświadczenia zawodowego)
  • kopia dokumentu potwierdzającego prawo wykonywania zawodu
  • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na podjęcie obowiązków na wybranym stanowisku
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby związane z ogłoszonym naborem ofert
  • opinie, referencje – opcjonalnie
  • świadectwa pracy – opcjonalnie

Miejsce i termin składania ofert:

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie dokumentów w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowskich Górach przy ul. Janasa 9 (w godz. 7.:30-15:30) lub o przesłanie drogą mailową na adres org@mopstg.pl

Z Kandydatami zostanie przeprowadzona rozmowa, której termin zostanie ustalony telefonicznie.

Osoba do kontaktu Adriana Zander tel. 32 476 82 30

Dyrektor MOPS

Urszula Krasińska

Autor: Zuzanna Gorzkowska

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-05-23 21:17przez: Zuzanna Gorzkowska
Opublikowano:2023-05-23 21:48przez: Zuzanna Gorzkowska
Podmiot udostępniający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Odwiedziny:2834

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo