Czwartek, 2024-03-28 ( Imieniny: Anieli, Kasrota)

MOPS Tarnowskie Góry - OFERTA PRACY – FIZJOTERAPEUTA

OFERTA PRACY – FIZJOTERAPEUTA

LOGO EFS

W związku z realizacją projektu pn. „Centrum Aktywności Seniorów – CAS”
współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego dla osi priorytetowej: IX. Włączenie społeczne dla działania: 9.2. Dostępne i efektywne usługi społeczne i zdrowotne dla poddziałania: 9.2.1. Rozwój usług społecznych i zdrowotnych – ZIT,

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowskich Górach

ogłasza nabór ofert na stanowisko –  FIZJOTERAPEUTA

ogłasza nabór ofert na stanowisko –   fizjoterapeuta.

Umowa o pracę na czas określony od 08.2021 r. 04.2023 r.

Wymiar czasu pracy: 2 etaty

Liczba miejsc pracy: 2

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

  1. udzielanie świadczeń zdrowotnych na rzecz pensjonariuszy CAS określonych w ustawie o zawodzie fizjoterapeuty
  2. prowadzenie stosownej dokumentacji
  3. współdziałanie z zespołem opiekuńczym i terapeutycznym

Wymagania niezbędne:

  1. prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty
  2. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw
    publicznych
  3. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku technik fizjoterapii.

Wymagania dodatkowe:

  1. samodzielność, odpowiedzialność , zaangażowanie
  2. umiejętność pracy z osobami starszymi, przewlekle chorymi
  3. komunikatywność
  4. cierpliwość, empatia
  5. wysoka kultura osobista
  6. umiejętność organizacji pracy
  7. mile widziane doświadczenie na stanowisku fizjoterapeuty

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach  6.00 – 20.00 (zmiany)
  • zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Wymagane dokumenty:

  • życiorys (z opisem przebiegu pracy zawodowej w przypadku posiadania doświadczenia zawodowego)
  • kopia dokumentu potwierdzającego prawo wykonywania zawodu
  • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na podjęcie obowiązków na wybranym stanowisku
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby związane z ogłoszonym naborem ofert
  • opinie, referencje – opcjonalnie
  • świadectwa pracy – opcjonalnie

Miejsce i termin składania ofert:

osoby zainteresowane prosimy o złożenie dokumentów w zamkniętych i opisanych kopertach (imię i nazwisko, dopisek Oferta pracy – fizjoterapeuta w Dziennym Domu Pomocy dla Seniorów z Zaburzeniami Pamięci) w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowskich Górach przy ul. Janasa 9, w  terminie do 30 lipca 2021r.  do godziny 10:00.

Z Kandydatami zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. O jej terminie osoby zainteresowane zostaną powiadomione telefonicznie lub mailowo.

Informacja o wyborze osoby na stanowisko  umieszczona zostanie na stronie BIP jednostki oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Ośrodka.

Osoba do kontaktu Małgorzata Mszyca tel. 32 476 85 03, 663 778 693.

Autor: Małgorzata Mszyca

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-07-22 13:30przez: Małgorzata Mszyca
Opublikowano:2021-07-22 00:00przez: Zuzanna Gorzkowska
Podmiot udostępniający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Odwiedziny:1197

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo